Wesoła zabawa jest dobra na wszystko!

Opublikowano: Zaktualizowano:

Wie to każdy zuch, że dla zdrowia potrzebny jest ruch…,

…dlatego 4 grudnia 2019 r. przedszkolaki wraz ze swymi paniami wybrały się autokarem do Fabryki Zabawy w Stalowej Woli.
Po powitaniu przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę i zachęcenie do aktywnego spędzania czasu.
Fabryka Zabawy to raj dla dzieci z różnymi atrakcjami.
Dzieci uwielbiają wspinać się, skakać, pokonywać trudne przeszkody. Nic więc dziwnego, że wspólne zabawy były dla nich niebywałą atrakcją. Każdy znalazł tu coś dla siebie. Labirynty, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, zamki, domki, piasek kinetyczny zapewniły dzieciom mnóstwo radości.
Dzieci bawiły się wyśmienicie, miały okazję wykazać się zręcznością, zwinnością oraz sprawnością.
Podczas pobytu w sali zabaw rozwijały swoją sprawność fizyczną poprzez ruch w obrębie całego ciała – dzieci doskonaliły umiejętność wspinania się, utrzymywania równowagi i mogły w pełni zaspokoić naturalną potrzebę ruchu, podnosząc jednocześnie swoją sprawność fizyczną. Czas na wspaniałej zabawie minął zbyt szybko, a dzieci, choć nieco zmęczone, to w bardzo dobrych humorach wróciły do przedszkola. To był naprawdę wspaniały dzień! 🙂 🙂 🙂