Uczniowie 2018/2019

Klasa I – wychowawca p. Anita Wolicka

  1. Bednarczyk Hubert
  2. Burdzy Lidia
  3. Cuber Oliwia
  4. Dul Jacek
  5. Gałka Marcel
  6. Gębski Dawid
  7. Guściora Gabriela
  8. Kolańska Gabriela
  9. Kruk Maja
  10. Kuźniar Mateusz
  11. Pawlina Martyna
  12. Pikuła Amelia
  13. Puchała Dominika
  14. Szczęch Klara
  15. Szewczyk Kacper
  16. Tereszkiewicz Patryk
  17. Tetla Mateusz
  18. Wdowiak Anna
  19. Wdowiak Michał
  20. Wdowiak Szymon
  21. Wolak Sebastian

Klasa II – wychowawca p. Monika Michalska

kl.1 (Copy)

  1. Błądek Julia
  2. Chudzik Magdalena
  3. Dul Adrian
  4. Gwóźdź Marcin
  5. Maślanka Piotr
  6. Moskal Paweł
  7. Rutyna Izabela
  8. Sudoł Karolina
  9. Sudoł Katarzyna
  10. Surowiec Jakub
  11. Szczerba Nikola
  12. Szewczyk Wioletta
  13. Wdowiak Michał
  14. Wdowiak Wojciech
  15. Żak Piotr

 

Klasa III – wychowawca p. Małgorzata Magdziak

kl.2 (Copy)

  1. Barnaś Emilia
  2. Bednarz Bartłomiej
  3. Cichoń Damian
  4. Janiec Joanna
  5. Kolańska Julia
  6. Kopała Piotr
  7. Kuźniar Maciej
  8. Marut Maja
  9. Moskal Damian
  10. Pasek Kamila
  11. Sarnowski Filip
  12. Sarnowski Kacper

 

Klasa IVa – wychowawca p. Tomasz Marut

kl.3a (Copy)

  1. Baran Jakub
  2. Bednarczyk Wiktoria
  3. Chudzik Zuzanna
  4. Gąsiorek Marcin
  5. Gołąbek Kacper
  6. Jamka Mikołaj
  7. Lidwin Aleksander
  8. Lidwin Milena
  9. Małysa Martyna
  10. Marut Oliwia
  11. Moskal Julia
  12. Rutyna Dawid
  13. Sałęga Gabriela
  14.  Serafin Magdalena
  15. Sudoł Nikola
  16. Surowiec Dagmara
  17. Tereszkiewicz Kacper
  18. Żak Tomasz

 

Klasa IVb –wychowawca p. Małgorzata Bożek

kl.3b (Copy)

  1. Bednarz Bartłomiej
  2. Cuber Kacper
  3. Dul Karol
  4. Iskra Amelia
  5. Janiec Błażej
  6. Kobylarz Julia
  7. Kozioł Bartłomiej
  8. Kruk Marcelina
  9. Marut Patryk
  10. Młynarczyk Ewa
  11. Mycek Oliwia
  12. Szymanek Andrzej
  13. Szymanek Jan
  14. Wypych Artur

 

Klasa V – wychowawca p. Agnieszka Romerowicz

kl.4 (Copy)

  1. Bednarz Marta
  2. Bieniek Kacper
  3. Cichoń Dawid
  4. Cuber Wiktoria
  5. Dul Izabela
  6. Dul Maciej
  7. Fila Maciej
  8. Gąsiorek Filip
  9. Gębski Krystian
  10. Janiec Caterina
  11. Kozioł Aleksandra
  12. Marut Radosław
  13. Michalska Anna
  14. Puchała Kacper
  15. Stróż Karol
  16. Szukalski Przemysław
  17. Świderski Michał
  18. Wdowiak Bartłomiej
  19. Wdowiak Tomasz
  20. Wdowiak Zuzanna
  21. Wiśniewski Bartosz
  22. Wolak Jakub
  23. Żak Emilia

 

Klasa VI – wychowawca p. Teresa Dąbal

kl.5 (Copy)

  1. Augustyn Dominik
  2. Cuber Martyna
  3. Dul Michał
  4. Kruk Kacper
  5. Magdziak Julia
  6. Młynarczyk Jan
  7. Parkes Brandan
  8. Pikuła Kinga
  9. Puzio Paulina
  10. Rutyna Szymon
  11. Sałęga Damian
  12. Surowiec Dominik
  13. Surowiec Michał
  14. Surowiec Weronika
  15. Szymanek Szymon
  16. Wdowiak Emilia
  17. Wolski Konrad
  18. Żak Maksymilian

 

Klasa VII – wychowawca p. Zofia Ryś

kl.6 (Copy)

  1. Bernat Marcin
  2. Gałka Kamil
  3. Janiec Wiktoria
  4. Kopała Weronika
  5. Krawiec Arkadiusz
  6. Puchała Oskar
  7. Rutyna Beata
  8. Rutyna Kinga
  9. Serafin Szymon
  10. Szukalska Kamila
  11. Świderska Gabriela
  12. Wójtowicz Adrian
  13. Wyka Aleksandra

 

Klasa VIII – wychowawca p. Halina Błądek

kl.7 (Copy)

  1. Bednarz Bartłomiej
  2. Chudzik Amelia
  3. Cuber Przemysław
  4. Gębska Gabriela
  5. Korzeniewicz Karolina
  6. Kozioł Klaudia
  7. Kozioł Paweł
  8. Kozioł Przemysław
  9. Marut Arkadiusz
  10. Marut Marcin
  11. Młynarczyk Emilia
  12. Pałamarz Julia
  13. Puzio Dagmara
  14. Rędzio Martyna
  15. Rojek Filip
  16. Surowiec Dawid
  17. Tonderys Rafał

 

Klasa IIIa – wychowawca p. Bogusław Wandas

kl.IIa (Copy)

  1. Bednarz Paweł
  2. Błądek Adrian
  3. Dąbal Adrianna
  4. Dąbal Wiktoria
  5. Dąbek Konrad
  6. Derylak Wiktor
  7. Kopała Paweł
  8. Kozioł Kamil
  9. Lidwin Amelia
  10. Lidwin Kacper
  11. Moskal Karolina
  12. Pałamarz Dominik
  13. Rędzio Piotr
  14. Stolarz Julia
  15. Stolarz Karol
  16. Wdowiak Adrian
  17. Wolak Aleksandra
  18. Wolski Tomasz
  19. Żak Bartosz

 

Klasa IIIb – wychowawca p. Dorota Stróż

kl.IIb (Copy)

  1. Baran Kacper
  2. Bednarz Konrad
  3. Chorzępa Magdalena
  4. Chudzik Dorota
  5. Chudzik Karolina
  6. Dul Paulina
  7. Giemza Bartłomiej
  8. Kozieja Alicja
  9. Krawiec Daria
  10. Lebioda Daniel
  11. Maślanka Wojciech
  12. Mycek Martyna
  13. Pasek Oskar
  14. Sasiela Konrad
  15. Sobczyk Sebastian
  16. Sudoł Aleksandra
  17. Surma Kinga
  18. Surma Klara
  19. Szukalski Bartłomiej
  20. Wolak Julia