Uczniowie

Oddział przedszkolny – wychowawca p. Marzena Marut

  1. Bednarczyk Hubert
  2. Burdzy Lidia
  3. Cuber Oliwia
  4. Dul Jacek
  5. Gałka Marcel
  6. Gębski Dawid
  7. Guściora Gabriela
  8. Kolańska Gabriela
  9. Kruk Maja
  10. Kuźniar Mateusz
  11. Pawlina Martyna
  12. Pikuła Amelia
  13. PuchałaDominika
  14. Szczęch Klara
  15. Szewczyk Kacper
  16. Tereszkiewicz Patryk
  17. Wdowiak Anna
  18. Wdowiak Michał
  19. Wdowiak Szymon

Klasa I – wychowawca p. Monika Michalska

kl.1 (Copy)

  1. Błądek Julia
  2. Chudzik Magdalena
  3. Dul Adrian
  4. Gwóźdź Marcin
  5. Maślanka Piotr
  6. Moskal Paweł
  7. Rutyna Izabela
  8. Sudoł Karolina
  9. Sudoł Katarzyna
  10. Surowiec Jakub
  11. Szczerba Nikola
  12. Szewczyk Wioletta
  13. Wdowiak Michał
  14. Wdowiak Wojciech
  15. Żak Piotr

 

Klasa II – wychowawca p. Małgorzata Magdziak

kl.2 (Copy)

  1. Barnaś Emilia
  2. Bednarz Bartłomiej
  3. Cichoń Damian
  4. Janiec Joanna
  5. Kolańska Julia
  6. Kopała Piotr
  7. Kuźniar Maciej
  8. Marut Maja
  9. Moskal Damian
  10. Pasek Kamila
  11. Sarnowski Filip
  12. Sarnowski Kacper

 

Klasa IIIa – wychowawca p. Joanna Kułaga

kl.3a (Copy)

  1. Baran Jakub
  2. Bednarczyk Wiktoria
  3. Cebula Patrycja
  4. Chudzik Zuzanna
  5. Gąsiorek Marcin
  6. Gołąbek Kacper
  7. Jamka Mikołaj
  8. Lidwin Aleksander
  9. Lidwin Milena
  10. Małysa Martyna
  11. Marut Oliwia
  12. Moskal Julia
  13. Rutyna Dawid
  14. Sałęga Gabriela
  15.  Serafin Magdalena
  16. Sudoł Nikola
  17. Surowiec Dagmara
  18. Tereszkiewicz Kacper
  19. Wdowiak Gabriel
  20. Żak Tomasz

 

Klasa IIIb –wychowawca p. Anita Wolicka

kl.3b (Copy)

  1. Bednarz Bartłomiej
  2. Cuber Kacper
  3. Dul Karol
  4. Iskra Amelia
  5. Janiec Błażej
  6. Kobylarz Julia
  7. Kozioł Bartłomiej
  8. Kruk Marcelina
  9. Marut Patryk
  10. Młynarczyk Ewa
  11. Mycek Oliwia
  12. Wdowiak Oliwier
  13. Wypych Artur

 

Klasa IV – wychowawca p. Agnieszka Romerowicz

kl.4 (Copy)

  1. Bednarz Marta
  2. Bieniek Kacper
  3. Cichoń Dawid
  4. Cuber Wiktoria
  5. Dul Izabela
  6. Dul Maciej
  7. Fila Maciej
  8. Gąsiorek Filip
  9. Gębski Krystian
  10. Janiec Caterina
  11. Kozioł Aleksandra
  12. Marut Radosław
  13. Michalska Anna
  14. Puchała Kacper
  15. Stróż Karol
  16. Szukalski Przemysław
  17. Świderski Michał
  18. Wdowiak Bartłomiej
  19. Wdowiak Tomasz
  20. Wdowiak Zuzanna
  21. Wiśniewski Bartosz
  22. Wolak Jakub
  23. Żak Emilia

 

Klasa V – wychowawca p. Teresa Dąbal

kl.5 (Copy)

  1. Augustyn Dominik
  2. Cuber Martyna
  3. Dul Michał
  4. Kruk Kacper
  5. Magdziak Julia
  6. Młynarczyk Jan
  7. Parkes Brandan
  8. Pikuła Kinga
  9. Puzio Paulina
  10. Rutyna Szymon
  11. Sałęga Damian
  12. Surowiec Dominik
  13. Surowiec Michał
  14. Surowiec Weronika
  15. Wdowiak Emilia
  16. Wolski Konrad
  17. Żak Maksymilian

 

Klasa VI – wychowawca p. Zofia Ryś

kl.6 (Copy)

  1. Bernat Marcin
  2. Gałka Kamil
  3. Janiec Wiktoria
  4. Kopała Weronika
  5. Krawiec Arkadiusz
  6. Puchała Oskar
  7. Rutyna Beata
  8. Rutyna Kinga
  9. Serafin Szymon
  10. Szukalska Kamila
  11. Świderska Gabriela
  12. Wójtowicz Adrian
  13. Wyka Aleksandra

 

Klasa VII – wychowawca p. Halina Błądek

kl.7 (Copy)

  1. Bednarz Bartłomiej
  2. Chudzik Amelia
  3. Cuber Przemysław
  4. Gębska Gabriela
  5. Korzeniewicz Karolina
  6. Kozioł Klaudia
  7. Kozioł Paweł
  8. Kozioł Przemysław
  9. Marut Arkadiusz
  10. Marut Marcin
  11. Młynarczyk Emilia
  12. Pałamarz Julia
  13. Puzio Dagmara
  14. Rędzio Martyna
  15. Rojek Filip
  16. Surowiec Dawid
  17. Tonderys Rafał

 

Klasa IIa – wychowawca p. Bogusław Wandas

kl.IIa (Copy)

  1. Bednarz Paweł
  2. Błądek Adrian
  3. Dąbal Adrianna
  4. Dąbal Wiktoria
  5. Dąbek Konrad
  6. Derylak Wiktor
  7. Kopała Paweł
  8. Kozioł Kamil
  9. Lidwin Amelia
  10. Lidwin Kacper
  11. Moskal Karolina
  12. Pałamarz Dominik
  13. Rędzio Piotr
  14. Stolarz Julia
  15. Stolarz Karol
  16. Wdowiak Adrian
  17. Wolak Aleksandra
  18. Wolski Tomasz
  19. Żak Bartosz

 

Klasa IIb – wychowawca p. Dorota Stróż

kl.IIb (Copy)

  1. Baran Kacper
  2. Bednarz Konrad
  3. Chorzępa Magdalena
  4. Chudzik Dorota
  5. Chudzik Karolina
  6. Dul Paulina
  7. Giemza Bartłomiej
  8. Kozieja Alicja
  9. Krawiec Daria
  10. Lebioda Daniel
  11. Maślanka Wojciech
  12. Mycek Martyna
  13. Pasek Oskar
  14. Sasiela Konrad
  15. Sobczyk Sebastian
  16. Sudoł Aleksandra
  17. Surma Kinga
  18. Surma Klara
  19. Szukalski Bartłomiej
  20. Wolak Julia

 

Klasa IIIa – wychowawca p. Patrycja Siciarz

kl.IIIa (Copy)

  1. Adamus Bernadeta
  2. Bednarz Karolina
  3. Bieniek Robert
  4. Dąbek Dominik
  5. Delekta Dawid
  6. Dul Michał
  7. Gemzik Łukasz
  8. Iskra Piotr
  9. Janiec Dorota
  10. Janiec Tomasz
  11. Kata Rafał
  12. Kruk Gabriela
  13. Kruk Joanna
  14. Marut Julia
  15. Nieradka Dawid
  16. Piela Sylwia
  17. Potocka Zuzanna
  18. Sasiela Kacper
  19. Szczepańska Karolina
  20. Wolak Weronika
  21. Żak Przemysław

 

Klasa IIIb – wychowawca p.  Agata Tereszkiewicz

kl.IIIb (Copy)

  1. Błądek Joanna
  2. Chudzik Agnieszka
  3. Dul Kamil
  4. Gospoś Andżelika
  5. Gugała Jakub
  6. Kościelna Wiktoria
  7. Kotwica Katarzyna
  8. Krawiec Karolina
  9. Lejk Agnieszka
  10. Moskal Mariola
  11. Ptak Agata
  12. Puchała Kamil
  13. Puzio Jolanta
  14. Ryś Martyna
  15. Stec Kewin
  16. Wilk Beata