Sukcesy

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Martyna Małysa (kl. IV) – I miejsce w szkolnym konkursie „Bezpieczny Internet” (praca plastyczna)

Szymon Serafin (kl. VII) – I miejsce w szkolnym konkursie „Bezpieczny Internet” (prezentacja multimedialna)

Szymon Serafin (kl. VII) – II miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym pt. „Wielka wojna i odrodzenie Rzeczypospolitej”

Damian Sałęga (kl. VI) – I miejsce w Gminnym Konkursie Młodzież zapobiega pożarom”

Michał Dul (kl. VI) – II miejsce w Gminnym Konkursie Młodzież zapobiega pożarom”

Arkadiusz Marut (kl. VIII) – III miejsce w Gminnym Konkursie Młodzież zapobiega pożarom”

Damian Sałęga (kl. VI) – II miejsce w powiatowym, konkursie „Młodzież zapobiega pożarom”

Weronika Kopała, Wiktoria Janiec, Szymon Serafin, Aleksandra Wyka (kl. VII) – awans do finału konkursu „Młody Matematyk”

Filip Gąsiorek, Maciej Dul, Karol Stróż (kl. V)- awans do etapu powiatowego Matematycznej Sztafety Klas Piątych

Filip Gąsiorek (kl. V) – II miejsce w Powiatowej Matematycznej Sztafecie Klas Piątych

Maciej Dul (kl. V) – wyróżnienie w Powiatowej Matematycznej Sztafecie Klas Piątych

Marcin Gąsiorek (kl. IV) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Filip Gąsiorek (kl. V) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Magdalena Serafin (kl. IV) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Karol Stróż (kl. V) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Julia Magdziak (kl. VI) – II miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

Magdalena Serafin (kl. IV) – II miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców (kl. 8 i III gimnazjum)

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt (kl. 8 i III gimnazjum)

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt (kl. 8 i III gimnazjum)

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców (kl. 8 i III gimnazjum)

Jakub Baran, Mikołaj Jamka, Kacper Tereszkiewicz, Artur Wypych, Jan Szymanek, Bartłomiej Kozioł (kl. IV) – X miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w  Biegach Przełajowych

Jakub Baran, Mikołaj Jamka, Kacper Tereszkiewicz, Artur Wypych, Jan Szymanek, Bartłomiej Kozioł (kl. IV) – I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych

Maciej Fila, Kacper Kruk, Radosław Marut, Brandan Parkes, Michał Surowiec, Przemysław Szukalski, Szymon Szymanek (kl. V i VI) – III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych

Jakub Baran, Mikołaj Jamka, Kacper Tereszkiewicz, Artur Wypych, Jan Szymanek, Bartłomiej Kozioł (kl. IV)- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach dzieci i Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

Maciej Fila, Kacper Kruk, Radosław Marut, Brandan Parkes, Michał Surowiec, Przemysław Szukalski, Szymon Szymanek (kl. V i VI) – II miejsce w Powiatowych Igrzyskach dzieci i Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

Paulina Puzio, Kinga Pikuła, Martyna Małysa – III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego

Gabriela Wyka ul. Gajowa (kl. 0c) – I miejsce w Gminnym konkursie Piosenki Przedszkolnej pt. „Piosenka patriotyczna”

Gabriela Wyka ul. Kolbuszowska (kl. 0c)- I miejsce w Gminnym konkursie Piosenki Przedszkolnej pt. „Piosenka patriotyczna”

Karol Bednarz (kl. 0c) – I miejsce w Gminnym konkursie Piosenki Przedszkolnej pt. „Piosenka patriotyczna”

Bartłomiej Bednarz (kl. III) – I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

PSP w Stanach – I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Magdalena Chudzik – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Patryk Tereszkiewicz, Amelia Pikuła, Anna Wdowiak – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…”

Szymon Serafin – I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Damian Sałęga – II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Michał Dul – III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Jakub Baran – III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych

Jakub Baran – VII miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Julia Magdziak – I miejsce w IV Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing it”

Magdalena Serafin – III miejsce w IV Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing it”

Julia Magdziak – II miejsce w Powiatowym Konkursie Tematycznej Piosenki Anglojęzycznej „The Disney’s songs”

Szymon Serafin – I miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym „200 lat Parafii Stany”

Dawid Surowiec – II miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym „200 lat Parafii Stany”

Filip Rojek – I miejsce w konkursie ekologicznym „Pomóż ptakom zbudować dom”

Tomasz Wdowiak – II miejsce w konkursie ekologicznym „Pomóż ptakom zbudować dom”

Szymon Serafin – II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania „Odkurzyć Półkowniki”

Marcin Bernat – III miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania „Odkurzyć Półkowniki”

Marcin Gąsiorek – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Amelia Pikuła, Martyna Pawlina, Lidia Burdzy – I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej „Na ludową nutę”

Michał Dul kl. V – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Filip Gąsiorek – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Emilia Wdowiak – I miejsce w Gminnym Konkursie „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”

Michał Dul – II miejsce w Gminnym Konkursie „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”

Jan Młynarczyk – III miejsce w Gminnym Konkursie „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Filip Gąsiorek – I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym,

Arkadiusz Marut – II miejsce w Gminnym Konkursie Pożarniczym, awans do etapu powiatowego

Dawid Surowiec – III miejsce w Gminnym Konkursie Pożarniczym

Filip Gąsiorek – III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym, awans do etapu powiatowego

Szymon Serafin – II miejsce w gminnym etapie konkursu „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”, awans do etapu powiatowego

Aleksandra Wyka – III miejsce w gminnym etapie konkursu „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”, awans do etapu powiatowego

Michał Dul – I miejsce w etapie szkolnym ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Orzeł Matematyczny”

Aleksandra Wyka – I miejsce w etapie szkolnym ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Orzeł Matematyczny”

Katarzyna Sudoł – I miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej pt. „Zimowa Piosenka”

Piotr Maślanka – I miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej pt. „Zimowa Piosenka”

Magdalena Chudzik – II miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej pt. „Zimowa Piosenka”

Magdalena Chudzik – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Patryk Tereszkiewicz – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Emilia Młynarczyk – I miejsce w Szkolnym Konkursie Patriotycznym „Kocham Swój Kraj”

Szymon Serafin – II miejsce w Szkolnym Konkursie Patriotycznym „Kocham Swój Kraj”

Marcin Bernat – III miejsce w Szkolnym Konkursie Patriotycznym „Kocham Swój Kraj”

Julia Magdziak – I miejsce w I Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w kategorii klas IV – VI

Anna Michalska – I miejsce w I Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w kategorii klas I – III

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Michał Pyryt – I miejsce w biegu na 60 m podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Damian Pyryt – II miejsce w biegach przełajowych na dystansie 1000 m podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Michał Pyryt – III miejsce w biegach przełajowych na dystansie 1000 m podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Przemysław Cuber – IV miejsce w biegach przełajowych na dystansie 500 m podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 m w składzie: Michał Pyryt, Damian Pyryt, Kacper Baran, Rafał Tonderys, Wojciech Maślanka, Paweł Kopała, Karol Stolarz, Damian Cuber, Bartłomiej Szukalski,  Konrad Bednarz.

Bartłomiej Szukalski – finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Bartłomiej Szukalski – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Przemysław Cuber – I miejsce w gminnym etapie konkursu „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”

Szymon Serafin – III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Liczbowy Zawrót Głowy”