Sukcesy

Rok szkolny 2018/2019

Baran Kacper, Bednarz Konrad, Bednarz Paweł, Cuber Przemysław, Derylak Wiktor, Giemza Bartłomiej, Kozioł Paweł, Pasek Oskar, Sasiela Konrad, Sobczyk Sebastian, Szukalski Bartłomiej – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

Chudzik Amelia, Dąbal Wiktoria, Gębska Gabriela, Lidwin Amelia, Mycek Martyna, Rędzio Martyna, Rutyna Beata, Stolarz Julia, Sudoł Aleksandra, Szukalska Kamila, Wolak Aleksandr –  II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

Baran Kacper, Bednarz Konrad, Bednarz Paweł, Cuber Przemysław, Derylak Wiktor, Giemza Bartłomiej, Kozioł Paweł, Pasek Oskar, Sasiela Konrad, Sobczyk Sebastian, Szukalski Bartłomiej – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

Chudzik Amelia, Dąbal Wiktoria, Gębska Gabriela, Lidwin Amelia, Mycek Martyna, Rędzio Martyna, Rutyna Beata, Stolarz Julia, Sudoł Aleksandra, Szukalska Kamila, Wolak Aleksandra – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

Kacper Baran, Konrad Bednarz, Wiktor Derylak, Bartłomiej Giemza, Paweł Kozioł, Konrad Sasiela – XII miejsce w  Wojewódzkich Drużynowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych

Kacper Baran, Konrad Bednarz, Wiktor Derylak, Bartłomiej Giemza, Paweł Kozioł, Konrad Sasiela, Sebastian Sobczyk, Karol Stolarz –  I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych

Kacper Baran, Konrad Bednarz, Wiktor Derylak, Bartłomiej Giemza, Paweł Kozioł, Konrad Sasiela, Sebastian Sobczyk, Karol Stolarz –  I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych

Bartłomiej Giemza, Sebastian Sobczyk, Konrad Sasiela – VI miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Rozgrywkach w Tenisa Stołowego Chłopców

Kacper Baran, Konrad Bednarz, Paweł Bednarz, Wiktor Derylak, Bartłomiej Giemza, Paweł Kopała, Paweł Kozioł, Oskar Pasek, Konrad Sasiela, Sebastian Sobczyk, Bartłomiej Szukalski – III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

Kacper Baran – I miejsce w Gminnym Konkursie „Młodzież zapobiega pożarom”

PSP w Stanach – III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Rok szkolny 2017/2018

Kacper Baran, Bartłomiej Szukalski, Łukasz Gemzik – I miejsce w Gminnym Konkursie „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

Bartłomiej Giemza, Rafał Kata, Sebastian Sobczyk – V miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego

J. Błądek, M. Ryś, A. Chudzik, G, Gębska, A. Chudzik, J. Marut, K. Szczepańska, A. Sudoł, M. Mycek – II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej Dziewcząt

W. Derylak, K. Baran, K. Bednarz, B. Giemza, K. Sasiela, B. Szukalski, J. Gugała, D. Delekta, T. Janiec, K. Sasiela, S. Sobczyk – I miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej Chłopców

 K. Baran, K. Bednarz, B. Giemza, K. Sasiela, B. Szukalski, J. Gugała,  S. Sobczyk, B. Bednarz, P. Kozioł, P. Kozioł – III miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Nożnej Chłopców

Tomasz Janiec – III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Joanna Błądek – II miejsce w konkursie ekologicznym „Pomóż ptakom zbudować dom”

Michał Dul – VI miejsce w Powiatowym Konkursie Frazeologiczno – Ortograficznym

Michał Dul – wyróżnienie w XXII edycji powiatowego konkursu plastycznego „Ekslibris”

Robert Bieniek – I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy na temat Ligi Ochrony Kraju

Dawid Nieradka – II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy na temat Ligi Ochrony Kraju

Dominik Dąbek – III miejsce w szkolnym konkursie wiedzy na temat Ligi Ochrony Kraju

Daniel Lebioda – I miejsce w Szkolnym Konkursie „Młody Matematyk”

Kacper Baran  – II miejsce w Szkolnym Konkursie „Młody Matematyk”

Bartłomiej Szukalski – II miejsce w Szkolnym Konkursie „Młody Matematyk”

Konrad Bednarz – III miejsce w Szkolnym Konkursie „Młody Matematyk”

Daniel Lebioda – udział w finale konkursu „Młody Matematyk”

Michał Dul kl. IIIa– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Dawid Nieradka –  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Rok szkolny 2016/2017

Filip Kędzia kl. IIIb– II miejsce w Powiatowym Konkursie Pożarniczym „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Filip Kędzia – I miejsce w Gminnym Konkursie Pożarniczym, awans do etapu powiatowego

Wojciech Piela – II miejsce w indywidualnym konkursie  wiedzy o dziedzictwie kulturowym Powiatu Stalowowolskiego „QUIZSPOTTER”

Filip Kędzia – wyróżnienie w indywidualnym konkursie  wiedzy o dziedzictwie kulturowym Powiatu Stalowowolskiego „QUIZSPOTTER”

Klasa IIIb – II miejsce w drużynowym konkursie  wiedzy o dziedzictwie kulturowym Powiatu Stalowowolskiego „QUIZSPOTTER”

Sebastian Sobczyk, Bartłomiej Giemza, Rafał Kata – VII miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym

Sebastian Sobczyk , Rafał Kata – I miejsce w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym

Sylwia Piela, Martyna Mycek – II miejsce w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym

VI miejsce chłopców w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Stalowej Woli

II miejsce chłopców w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Stalowej Woli

III miejsce dziewcząt w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Stalowej Woli

Joanna Kruk – I miejsce w Szkolnym Konkursie Patriotycznym „Kocham Swój Kraj”

Karolina Chudzik – II miejsce w Szkolnym Konkursie Patriotycznym „Kocham Swój Kraj”

Julia Wolak – III miejsce w Szkolnym Konkursie Patriotycznym „Kocham Swój Kraj”

Andrzej Surowiec kl. IIIb – I miejsce w pchnięciu kulą w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach LA

Wiktoria Janiec kl. IIIb – I miejsce w biegu na 300 m w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach LA